: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/pages/Amore-mio-restauracja/789867621089971?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

27-02-2013 | Swing – film z elbląskim akcentem

„Swing” to pierwszy kinowy film twórców Kabaretu LIMO. Autorem zdjęć do tego filmu jest elblążanin - Michał Giorew. Jesteście ciekawi efektu? To zapraszamy już w najbliższy czwartek (28.02) o godz. 18:00. Po seansie Michał Giorew opowie o pracy przy tym filmie.

Pierwszy kinowy film twórców Kabaretu LIMO to szalona komedia pomyłek. Marek – fan internetowych forów – postanawia odświeżyć związek z Lucyną za pomocą seksu grupowego.Namówienie swojej dziewczyny i przyjaciela na swing wydaje się być misją niemożliwą i, na szczęście dla widzów, faktycznie nie jest łatwe. Wbrew pozorom "Swing" to opowieść o miłości, przyjaźni oraz tak rzadkiej dzisiaj szczerości. "Swing" Abelarda Gizy różni się od klasycznych produkcji filmowych – znajdziemy tu bowiem elementy teatru, kabaretu i sitcomu.

Michał Giorew (ur. w 1980 r. w Elblągu) – fotograf, twórca filmowy. Absolwent Wydziału Architektury Politechniki Gdańskiej. W trakcie studiów prowadził autorski program radiowy "ReżySAR" na antenie Studenckiej Agencji Radiowej. W 2000 roku, wraz z Marcinem Brachem i Łukaszem Papajem założył "Niezależny Zespół Filmowy T3AM". Od 2007 roku działa w Grupie IMPACT.
Bilety na film można kupić lub zarezerwować tutaj: http://rezerwacja.swiatowid.elblag.pl/swiatowid/SeatsOrder.aspx

Więcej informacji na www.kino.swiatowid.elblag.pl
Bilety: 12 i 14 złotych

Światowid
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone