: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/pages/Amore-mio-restauracja/789867621089971?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

05-03-2013 | Dwa filmy premierowo na ekranach kin sieci Multikino

Już 8 marca w kinach sieci Multikino będzie można zobaczyć premierowo dwa filmy: „Mama i ja” z Sethem Rogenem oraz nagrodzony na międzynarodowym festiwalu filmowym w Cottbus „Dzień kobiet”.

„Mama i ja” Anne Fletcher („Narzeczony mimo woli”) to przebojowa komedia z bohaterem komedii o kolesiach, Sethem Rogenem („Wpadka”) i Barbrą Streisand (zdobywczynią Oscara) w rolach głównych. On wciela się w zmagającego się z losem młodego wynalazcę, Andy’ego, który szuka szczęśliwego przełomu w życiu. Ona gra zaś Joyce - nieznośną matkę i pełną energii wdowę, gotową na skończenie z samotnym życiem. Wspólnie wybierają się na przejażdzkę po kraju. Przez 8 dni i 3000 mil, Andy będzie wprawiany w zakłopotanie, doprowadzany do szału, analizowany i wciągany w niepokojące sytuacje przez kobietę, która zna go lepiej niż ktokolwiek inny. Kiedy jednak znajdą się u wymarzonego przez bohatera celu podróży, okaże się, że matczyna rada jest niezastąpiona, a on - życiowy pechowiec – potrzebuje jej, aby zmienić swoje życie.

„Dzień kobiet” to pełnometrażowy debiut Marii Sadowskiej, który zdobył Grand Prix MFF w Cottbus za „przedstawienie silnej kobiety w niesprawiedliwym i okrutnym świecie”. To inspirowana prawdziwymi wydarzeniami historia, porównywana przez krytykę do „Erin Brockovich” Stevena Soderbergha. Życie Haliny (Katarzyna Kwiatkowska), pracownicy sieci handlowej „Motylek”, samotnie wychowującej córkę, zmienia się wraz z awansem na kierowniczkę sklepu. Wyższe stanowisko oznacza przywileje i większe wynagrodzenie, ale kobieta szybko przekona się, że cena, jaką przyjdzie jej zapłacić, jest bardzo wysoka. Kiedy korporacja przekroczy wszystkie granice, Halina rzuci jej wyzwanie, narażając się na brutalne konsekwencje. W obsadzie, obok Katarzyny Kwiatkowskiej, znaleźli się m.in. Agata Kulesza i Eryk Lubos. Autorem zdjęć jest jeden z najzdolniejszych operatorów młodego pokolenia – Radosław Ładczuk („Sala samobójców”, „Jesteś Bogiem”).

Bilety na pierwsze premierowe pokazy można nabyć w kinach sieci Multikino, przez stronę www.multikino.pl oraz przez aplikację Multikino dostępną dla telefonów komórkowych z systemem Android oraz iOS.

O filmie „Mama i ja”

Reżyseria: Anne Fletcher
Scenariusz: Dan Fogelman
Obsada:
Seth Rogen - Andy Brewster   
Barbra Streisand - Joyce Brewster     
Yvonne Strahovski - Jessica   
Adam Scott - Andrew Margolis Jr   
Colin Hanks - Rob   
Danny Pudi - Sanjay   
Brett Cullen - Ben

O filmie „Dzień kobiet”

Reżyseria: Maria Sadowska
Scenariusz: Katarzyna Terechowicz, Maria Sadowska
Obsada:
Katarzyna Kwiatkowska - Halina Radwan   
Anita Jancia - Jadzia, przyjaciółka Haliny   
Grażyna Barszczewska - Regina Radwan, matka Haliny   
Dorota Kolak - Maryla   
Anita Poddębniak - Kierowniczka sąsiedniego Motylka   
Julia Czuraj - Misia, córka Haliny   
Eryk Lubos - Eryk Gąsiorowski, szef Haliny   
Leonard Pietraszak - Mecenas Gawlik

Multikino
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone