: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/pages/Amore-mio-restauracja/789867621089971?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

08-04-2013 | ZESPÓŁ "DŻEM" z ORKIESTRA SYMFONICZNA " Le Quattro Stagioni" pod dyrekcja Tadeusza Zmijewskiego

Już 29 maja 2013 o godzinie 19,00 znów zanurzymy się w bluesowym kosmosie braci Otrębów, Pawła Bergera i Ryszarda Riedla, dostarczającym fanom wzruszeń już ponad trzy dekady. Jednak tym razem koncert odbędzie się z towarzyszeniem Orkiestry Symfonicznej. Kto nie słyszał "Whisky" albo "Czerwonego jak cegła"? Te nieśmiertelne przeboje Dżemu z równą siłą cieszą kolejne pokolenia, w tym również tych najmłodszych fanów. O jej ponadczasowości mogą świadczyć chociażby notowania wszech czasów na Liście Przebojów Programu Trzeciego (w pierwszej setce znajduje się 9 utworów Dżemu - najwięcej ze wszystkich polskich grup).Elbląg będzie jednym z miast w którym Dżem zagra kolejny z  100 koncertów, jakie rocznie grają w Polsce i za granicą.  Warto się wybrać do Hali CSB, ponieważ  na żywo zespół ze Śląska pokazuje swoją wielką klasę. Jak mało który potrafi rozbawić i rozruszać publiczność. Pomimo tego, że od 1994 roku nie ma w nim charyzmatycznego Ryśka Riedla, a pięć lat temu tragicznie zginął Paweł Berger.

Zastępujący ich Maciej Balcar i Janusz Borzucki okazali się znakomitymi towarzyszami dla starych wyjadaczy - współzałożycieli Dżemu, braci Adama(gitara) i Bena (gitara basowa, śpiew) Otrębów, Jerzego Styczyńskiego (gitara), który dołączył w 1979 roku oraz Zbyszka Szczerbińskiego, grającego w grupie od 1992 roku. Z nimi powstała kilka lat temu świetna płyta "2004" z przepiękną balladą "Do kołyski", a także najnowsze dzieło, krążek "MUZA",na którym nie brak znakomitych piosenek. To chyba najostrzejszy materiał w historii Dżemu. Także najdłuższy i najbardziej zróżnicowany.  Słuchając go czujemy, ze mamy do czynienia ze starym, GENIALNYM Dzemem odnajdując w słowach duch Ryska Riedla„…Jutro ruszę tam, w obcą stronę Bojąc się że znów zgubiłem cel Może wszystko jest już stracone a może nie…Jutro  ruszę tam, w inną stronę Z wiarą że choć raz uśmiechnie się los I odzyskam myśli straconei jeszcze coś…Jeszcze to coś…”/„To wszystko co mam” muz.

Zbyszek Szczerbiński sł. Maciej Balcar/Mimo że minęło wiele lat i dorasta kolejne pokolenie słuchaczy, teksty "stare" i "młode" są cały czas aktualne. Poza tym słowa piosenek zespołu DZEM, poruszają każdego od środka, bez względu na przyzwyczajenia. Juz 29 maja 2013 r o godzinie 19,00 elbląska publiczność będzie mogła wybrać się w podróż sentymentalną, w  czasie której przewodnikem będzie zespół DZEM tym razem z ORKIESTRĄ SYMFONICZNĄ. Gwarantujemy niezapomniany  koncert.

Dżem w Elblągu
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone