: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/PajeczynaClub/?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

17-04-2013 | ENEMEF: Noc Megahitów 26 kwietnia w Multikinie!


W nocy z 26 na 27 kwietnia na salach kinowych sieci Multikino
nie może zabraknąć fanów największych megahitów, którzy cenią moc emocji.ENEMEF: Noc Megahitów to maraton, którego nie można przegapić. Zaprezentowane zostaną cztery filmy, które zebrały w kinach wielomilionową publiczność i które zdobyły rzesze fanów na całym świecie. Każda z tych produkcji to nie tylko majstersztyk w dziedzinie efektów specjalnych, ale także wciągające historie z doskonałą obsadą i poruszającą muzyką. Ta noc to gwarancja wielkich emocji i niezapomnianych filmowych doznań.

W repertuarze znalazły się: przełomowy dla światowej kinematografii „Jurassic Park 3D" (premierowo w wersji 3D). Oprócz tego pokazany zostanie „Hobbit: Niezwykła podróż 3D", czyli prolog do największego hitu ostatniej dekady: trylogii „Władcy Pierścieni, a także „Harry Potter i Insygnia Śmierci" (część 1 w 2D, część 2 w 3D), kończące serię ekranizacji bestsellerowych powieści J.K. Rowling. Kolejność emisji filmów ustala publiczność poprzez głosowanie na stronie ENEMEFów: www.enemef.pl. Głosowanie kończy się dzień przed imprezą o godzinie 20.00.

Na wszystkich uczestników ENEMEFu w Multikinie czeka Wielka Dolewka Coca Coli. Do każdego biletu dodawany jest kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju (Coca Cola, Fanta, Sprite).

ENEMEF: Noc Megahitów odbędzie się w piątek, 26 kwietnia 2013 r. w 26 kinach sieci Multikino: Bydgoszcz, Elbląg, Gdańsk, Gdynia, Kielce, Koszalin, Kraków, Silver Screen Łódź, Poznań Malta, Poznań 51, Radom, Rumia, Rybnik, Rzeszów, Słupsk, Szczecin, Tychy, Warszawa Targówek, Warszawa Wola, Warszawa Złote Tarasy, Warszawa Ursynów, Włocławek, Wrocław Arkady, Wrocław Pasaż Grunwaldzki, Zabrze, Zgorzelec.

Więcej informacji można znaleźć na stornie www.multikino.pl i www.enemef.pl.

Informacje o filmach:

„Jurassic Park 3D” (PREMIEROWO)
Jurassic Park, USA 1993, 127
reżyseria: Steven Spielberg
scenariusz: Michael Crichton, David Koepp
obsada: Sam Neil, Jeff Goldblum, Laura Dern, Richard Attenborough
muzyka: John Williams

"Jurassic Park" to kultowa, przełomowa dla historii kinematografii produkcja. 26 kwietnia ponownie wchodzi na ekrany kin, tym razem w jeszcze bardziej wciągającej i robiącej jeszcze większe wrażenie wersji 3D.

Ekscentryczny milioner John Hammond zaprasza parę naukowców na swoją egzotyczną wyspę, gdzie udało mu się stworzyć niezwykły rezerwat. Jego atrakcją są przywołane do życia po stu milionach lat dinozaury, odtworzone dzięki eksperymentom z DNA. Hammond decyduje się udostępnić park szerokiej publiczności. Jednak niebezpieczne gady uwalniają się spod opieki człowieka. Wyprawa naukowców zamienia się w krwawy koszmar...

Doskonałe i nowatorskie efekty specjalne, świetna obsada i porywająca fabuła zdecydowały o tym, że film Stevena Spielberga jest jednym z kinowych przebojów wszech czasów.

Wersja filmu: 3D w języku angielskim z polskimi napisami.

„Hobbit: Niezwykła podróż 3D”
Hobbit: The An Unexpected Journey, Nowa Zelandia, USA 2012, 169
reżyseria: Peter Jackson
scenariusz: Guillermo del Toro, Peter Jackson, Fran Walsh, Philippa Boyens
obsada: Ian McKellen, Martin Freeman, Elijah Wood, Cate Blanchett
muzyka: Howard Shore

Ponownie zapraszamy do Śródziemia! Długo wyczekiwany "Hobbit: Niezwykła podróż" to pierwsza część filmowej trylogii, która powstała na podstawie książki J.R.R. Tolkiena. To opowieść pełna niezwykłych wydarzeń i magicznych postaci, przedstawiająca odwieczną walkę dobra ze złem.

Hobbit Bilbo Baggins wyrusza wraz z czarodziejem Gandalfem i grupą trzynastu krasnoludów na wyprawę, której celem jest siedziba przerażającego smoka Smauga i znajdujący się tam drogocenny skarb. Drużyna będzie musiała stawić czoła trollom, pokonać Góry Mgliste, Mroczną Puszczę oraz królestwo goblinów. Jak zakończy się ich wędrówka?

Wielkim atutem filmu są efekty specjalne, które przenoszą widza w  odległe, niezwykłe krainy. Peter Jackson kolejny raz pokazuje także, że potrafi umiejętnie połączyć efektowną widowiskowo baśń z nastrojowymi scenami dialogowymi.

Wersja filmu: 3D w języku angielskim z polskimi napisami.

„Harry Potter i Insygnia Śmierci. Część 1 2D”
Harry Potter and the Deathly Hallows. Part 1, USA, Wielka Brytania 2010, 146
reżyseria: David Yates
scenariusz: Steve Kloves
obsada: Daniel Radcliffe, Rupert Grint, Emma Watson, Ralph Fiennes, Helena Bonham Carter
muzyka: Alexandre Desplat

"Insygnia Śmierci" są uznawane za najlepsze ekranizacje serii o Harrym Potterze, co jest zasługą reżysera Davida Yatesa, któremu udało się stworzyć mroczny, posępny i bardzo klimatyczny film na podstawie książki skierowanej do młodzieży.

Trójka przyjaciół wyrusza w niebezpieczną misję, którą powierzył Potterowi Dumbeldore. Ich zadaniem jest znalezienie i zniszczenie horkruksów, w których tkwi tajemnica siły Voldemorta. Harry, Ron i Hermiona mogą polegać tylko na sobie, a Siły Ciemności, które są blisko, próbują ich rozdzielić.

Żaden z dotychczasowych filmów o Harrym Potterze nie był tak mroczny, jak pierwsza część "Insygniów Śmierci". Reżyser zabiera widzów do ciemnej i zimnej krainy, która niepokoi i powoduje dreszcz przerażenia.

Wersja filmu: 2D w języku angielskim z polskimi napisami wszędzie poza Elblągiem, Kielcami, Słupskiem, Tychami, Włocławkiem i Zgorzelcem, gdzie film zostanie zaprezentowany w wersji 2D, ale z polskim dubbingiem.

„Harry Potter i Insygnia Śmierci. Część 2 3D”
Harry Potter and the Deathly Hallows. Part 2, USA, Wielka Brytania 2011, 130
reżyseria: David Yates
scenariusz: Steve Kloves
obsada: Daniel Radcliffe, Rupert Grint, Emma Watson, Ralph Fiennes, Helena Bonham Carter
muzyka: Alexandre Desplat

"Insygnia Śmierci" są uznawane za najlepsze ekranizacje serii o Harrym Potterze, co jest zasługą reżysera Davida Yatesa, któremu udało się stworzyć mroczny, posępny i bardzo klimatyczny film na podstawie książki skierowanej dla młodzieży.

Finał epickiej serii o zmaganiach młodego czarodzieja z siłami zła. Harry Potter z całym Hogwartem staje naprzeciw Lordowi Voldemortowi i jego mrocznemu dworowi. Losy świata zależą od ostatecznej bitwy, która rozegra się na terenie szkoły. Przedtem jednak Harry razem z przyjaciółmi musi znaleźć resztę horkruksów zanim uczyni to Czarny Pan.

Ostatnia część Harry ego Pottera to niesamowite widowisko, które łączy wspaniałe efekty specjalne z wielkimi emocjami. To absolutna wizualna uczta.

Wersja filmu: 3D w języku angielskim z polskimi napisami wszędzie poza Elblągiem, Kielcami, Słupskiem, Tychami, Włocławkiem i Zgorzelcem, gdzie film zostanie zaprezentowany w wersji 3D, ale z polskim dubbingiem.

Enemef
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone