: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/PajeczynaClub/?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

23-04-2013 | Rusza Nowa Holandia - Rodzinny Park Rozrywki

Od środy 1 maja nowa atrakcja w Elblągu. Największa na świecie wpisana do Księgi Rekordów Guinnessa ponad 28 metrowa zjeżdżalnia w powstającym Rodzinnym Parku Rozrywki na Nowej Holandii. To musicie zobaczyć i przeżyć! Wielki otwarcie już w środę 1 maja.

Bez stania w korkach, tylko 10 minut od Centrum Elbląga na obwodnicy przy stacji Shell – tu znajdziecie nowe atrakcje i ciekawy sposób na spędzenie czasu ze znajomymi. Rowery wodne i kajaki, tramwaj wodny, zoo,  zjeżdżalnia Lew Gigant i dużo miejsc aby posiedzieć ze swoim towarzystwem. Wszędzie pyszne jedzenie! Świeże sałatki dla dziewczyn i coś konkretnego z grilla dla facetów. Zabieracie ze sobą młodsze rodzeństwo? Będą hot-dogi, lody, gofry i naleśniki.

Największą atrakcją Rodzinnego Parku Rozrywki będzie spotkanie z Lwem Gigantem – największą na świecie, wpisaną do Księgi Guinessa, pneumatyczną zjeżdżalnią gwarantującą niezapomniane wrażenia i emocje. Sprawdźcie to w czasie majówki, wielkie otwarcie już w środę 1 maja.

Nowa Holandia - Rodzinny Park Rozrywki
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone