: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/pages/Amore-mio-restauracja/789867621089971?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

07-05-2013 | WIOSNA JEST SEXY! - 11 Maja w Pubie Klepsydra

WIOSNA JEST SEXY! - muzyczna alternatywa na mapie elbląskiego życia nocnego, stworzona z myślą o wyszukanej publiczności, która ceni sobie wysublimowaną i kulturalną muzykę elektroniczną. To, co śpiewa cała Polska nas nie interesuje. Celujemy w awangardowe brzmienie, oscylujące wokół szeroko interpretowanego deep house u oraz wszelkiej maści inteligentnego tech-house u i techno.

LINE - UP

MAIQ ( enigma / Elbląg )
DEFOU (enigma / Elbląg )

ROBERT GAISS ( enigma / Malbork )


MAIQ - prywatnie Michał Oleszczuk, to 26-letni rodowity Elblążanin. Zainteresowanie muzyką elektroniczną przejawiał już we wczesnych czasach szkolnych. Ten początkowy  romans  z elektroniką szybko przerodził się w wielką muzyczną pasję, która trwa nieprzerwanie do dnia dzisiejszego. Momentem przełomowym na drodze jego muzycznej edukacji była w dużej mierze relacja telewizyjna z katowickiego Spodka z eventu MAYDAY w 2002 r. Zaintrygowany całą otoczką wydarzenia rozpoczął, niełatwe jak na tamte czasy, poszukiwania muzyki klubowej. Pasja do elektroniki, zainteresowanie zjawiskiem „clubbingu”, jak i fascynacja szeroko pojmowaną kulturą klubową dojrzewała przez lata. Kwestią czasu był zakup sprzętu DJ-skiego. Tak też się stało. Początkowo, związany z elbląską klubokawiarnią Starovka – gdzie notabene zaczynał swoją przygodę z graniem – podczas cyklicznych występów promował alternatywną elektronikę. Aktualnie, coraz częściej pojawia się w Malborku w Alternatywie. Wśród wielu muzycznych inspiracji wyróżnia Luciano i całą ekipę VAGABUNDOS, czego następstwem są jego sety, w których uświadczymy rasowy tech-house o tribal owym zacięciu z domieszką inteligentnego deep owego brzmienia, jak również dobre, wyszukane Techno. W kontekście selekcji gatunkowej wyznaje zasadę „Nigdy Nie Mów Nigdy”. Nie chce i nie narzuca sobie znaczących ograniczeń na tym polu. Wobec powyższego, pozostaje otwarty na nowe, świeże brzmienia.

http://dj.beatport.com/maiq
http://www.beatport.com/chart/alternative-play-february-2013/153742
http://www.beatport.com/chart/2012-weapons/143017DEFOU - Właściwie Dominik Jakowicki. To młody artysta mający 21 lat, z muzyką elektroniczną związany od 2007 roku. Wyszukiwanie najbardziej wysublimowanych dźwięków to więcej niż pasja, to dla niego droga wyrażania siebie poprzez muzykę. Znany z brzmień technicznych, jak i deepowych. We wczesnych godzinach lub małych pomieszczeniach potrafi eksperymentować z głębokimi deepowymi brzmieniami, co lubi najbardziej. Pozostając otwarty na wszelkie nowe gatunki muzyczne potrafi zaskakiwać, jakby ciągle szukając swojej drogi muzycznej.

https://soundcloud.com/defoumusic
https://www.facebook.com/dominikjakowicki?ref=ts&fref=tsROBERT GAISS, a właściwie Robert Achramowicz – DJ i początkujący producent, pochodzi z Miłoradzu, na stałe mieszkający w Malborku. Związany z malborską sceną klubową. Początkowo zafascynowany muzyką House. W elektronice poszukiwał wszystkiego, co miało nietuzinkowe brzmienie. W 2007 r. poznał brzmienie Ricardo Villalobosa, co miało duży wpływ na jego późniejsze granie. Od tamtego momentu z uwagą śledzi berlińską scenę muzyki elektronicznej. Jego przygoda z DJką rozpoczęła się w 2003 r. Wówczas poznał swój pierwszy  software  - Traktor. 4 lata później, poczuł się na tyle pewnie, że stanął przed swoją pierwszą publiką. Aktualnie, zaintrygowany możliwościami Abletona, to na nim skupia swoją uwagę. W ciągu ostatnich miesięcy szlifował granie live i zabawę z samplami, vocalami oraz pluginami VST. Jego styl oscyluje wokół tech-house u, deep-owego brzmienia oraz Techno, jednak nie narzuca sobie w tym względzie żadnych ograniczeń. W przyszłości planuje przeprowadzkę do Berlina i tam w dalszym ciągu realizować się muzycznie.

https://soundcloud.com/robert_gaiss
http://www.residentadvisor.net/dj/robertgaiss
http://www.mixcloud.com/robertgaiss/
http://www.youtube.com/watch?v=rqbf5o3j-Og


Pub Klepsydra - 11 maja
start: 22.00
wlot: 5 pln


Do zobaczenia!

Pub Klepsydra na Wiosnę
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone