: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/PajeczynaClub/?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

10-05-2013 | Plakaty na sztuki – Agnieszka Popek-Banach, Kamil Banach

Centrum Sztuki Galeria EL zaprasza na wystawę „Plakaty na sztuki.” Od 16 maja 2013 na emporze Galerii EL można będzie oglądać plakaty do sztuk teatralnych autorstwa Agnieszki Popek-Banach i Kamila Banacha. 

Młodzi artyści – absolwenci Wydziału Grafiki poznańskiej ASP – mieli już okazję współpracować z szeregiem teatrów i festiwali teatralnych, m.in. z Warszawy, Poznania, Lublina i Białegostoku. Poza tworzeniem plakatów zajmują się projektowaniem graficznym, malarstwem, instalacją oraz działaniami w przestrzeni publicznej. Ich prace, prezentowane w kraju i zagranicą (m.in. w Turcji, Francji, Meksyku, Bułgarii, Rosji i na Słowacji) znajdują się w zbiorach Fundacji Signum, Muzeum Plakatu w Wilanowie i w kolekcjach prywatnych. 

Agnieszka Popek-Banach i Kamil Banach są laureatami stypendium Młoda Polska oraz stypendiów Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, a także zdobywcami licznych nagród i wyróżnień, m.in. 2. miejsca na Biennale Plakatu Społeczno-Politycznego w Oświęcimiu, wyróżnienia na Biennale Plakatu w Trnavie i nagrody Marszałka Województwa Pomorskiego na Przeglądzie Młodej Sztuki Rybie Oko.

Wystawa czynna do 16 czerwca 2013.

Kurator wystawy: Karina Dzieweczyńska


Galeria El Zaprasza
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone