: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/pages/Amore-mio-restauracja/789867621089971?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

14-05-2013 | ENEMEF: Noc Szybkich i Wściekłych już 24 maja w Multikinie!

W nocy z 24 na 25 maja sale kinowe sieci Multikino opanuje zawrotna prędkość! Na uczestników ENEMEFU: Noc Szybkich i Wściekłych czekają: dramatyczne zwroty akcji, świetna zabawa, szalone wyścigi i piękne kobiety!ENEMEF: Noc Szybkich i Wściekłych to maraton z serią, która zafascynowała miliony widzów na całym świecie opowieścią o nielegalnych wyścigach samochodowych. To świat, w którym puls bije szybciej, emocjonujące wyścigi przyprawiają o zawrót głowy, a poziom adrenaliny przekracza normę. Podczas tego ENEMEFU uczestnicy zobaczą premierowo „Szybcy i wściekli 6” oraz w wersji Blu-ray: „Szybcy i wściekli 5”, „Szybko i wściekle” oraz „Szybcy i wściekli: Tokio Drift”.

Kolejności emisji filmów wyjątkowo nie ustala publiczność. Zostaną one zaprezentowane chronologicznie: „Szybcy i wściekli: Tokio Drift”, „Szybko i wściekle”, „Szybcy i wściekli 5” oraz „Szybcy i wściekli 6”.

Na wszystkich uczestników ENEMEFu w Multikinie czeka Wielka Dolewka Coca Coli. Do każdego biletu dodawany jest kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju (Coca Cola, Fanta, Sprite).

Enemef
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone