: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/pages/Amore-mio-restauracja/789867621089971?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

21-05-2013 | Tylko w elbląskim Multikinie Dzień Dziecka trwa aż 4 dni!  

  W tym roku Dzień Dziecka w elbląskim kinie sieci Multikino będzie trwał od 30. maja do 2. czerwca. Przez 4 dni na pokładzie Multikina dzieci znajdą liczne, nie tylko filmowe, atrakcje.

W elbląskim kinie sieci Multikino na dzieci czekają pokazy pełnej humoru animacji „Tajemnica zielonego królestwa” w wersji 2D i 3D oraz przedpremierowo historia nastolatka, który wyrusza na wielką wyprawę przeciw złej królowej i  armii gigantów, czyli „Thor ratuje przyjaciół”. Ponadto 31 maja również przedpremierowo na ekrany kinowe zawita przygodowa animacja „Tedi i poszukiwacze zaginionego miasta”.

Przez wszystkie 4 dni do godziny 13.00 obowiązuje promocja rodzinna, czyli niższe ceny biletów dla rodziców z dziećmi na filmy 2D i 3D bez ograniczeń wiekowych. Szczegółowa oferta dostępna jest w kasach kina i na www.multikino.pl.

Od czwartku do niedzieli o 10.30 i 12.00 w Multikinie odbędą się Poranki dla najmłodszych. Z biletem za 11 złotych będzie można zobaczyć 30 i 31 maja o 10.30 nowe odcinki „Stacyjkowo – Ciuchcie idą do szkoły”, a o 12.00 będą „Lego Ninjago – Czas ucieka”, „Lego Ninjago – Spotkanie z wężem” oraz „Lego Legendy Chima – Wielka opowieść”. Natomiast 1 i 2 czerwca o 10.30 z serii „Stacyjkowo – Ciuchcie idą do szkoły”: „Hektor wraca do szkoły”, „Kąpiel Wilsona” oraz „Koko i tunel”, a o 12.00 między innymi „Lego Ninjago – Kowale melodii” oraz „Lego Ninjago – Serce wojownika”.

Ponadto Multikino w Elblągu z okazji Dnia Dziecka przygotowało aż 4 dni pełne atrakcji! Od 30 maja do 2 czerwca od 9.00 do 15.00 na najmłodszych czekają: konkursy kinowe, zabawy taneczne i gimnastyczne, warsztaty ZUMBY, tor przeszkód, kącik malarski oraz warsztaty piłki nożnej. Nie zabraknie również ulubionych bohaterów filmowych. Ponadto zapraszamy do stoiska Fuji Film, gdzie rodzice z dziećmi będą mogli wykonać pamiątkowe zdjęcie.

Więcej informacji na temat Dnia Dziecka w Multikinie oraz atrakcji w poszczególnych multipleksach można znaleźć na stronie www.multikino.pl.

Multikino i Dzień Dziecka
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone