: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/pages/Amore-mio-restauracja/789867621089971?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

23-05-2013 | Święto Mamy i inne atrakcje w Rodzinnym Parku Rozrywki

Niedziela – czas kiedy rodzina może w końcu się spotkać i spędzić razem dzień. Właśnie w ten sposób proponujemy Państwu celebrowanie Dnia Mamy 26 maja zapraszając do Nowa Holandia Rodzinny Park Rozrywki. Atrakcje i zabawa dla dzieci, smaczny rodzinny obiad oraz specjalnie z tej okazji słodka niespodzianka dla każdej Mamy odwiedzającej park z bliskimi w ten weekend. Zapraszamy!

„To co dziś robimy?”

Tak zaczyna się niedzielne lenistwo w wielu elbląskich domach. Dziś podsuwamy Państwu pomysł na najbliższe niedzielne popołudnie – wspólne spędzenie i świętowanie Dnia Mamy w Rodzinnym Parku Rozrywki. Wybierając z oferty bilet rodzinny otrzymujecie Państwo gwarancję kilkukrotnego wejścia na teren parku tego dnia i dostęp do wszystkich atrakcji. I oczywiście Lew Gigant – zabawa o której słyszały już wszystkie dzieci z Elbląga.


Święto Mamy 2013


Dla wszystkich Mam Nowa Holandia Rodzinny Park Rozrywki przygotował słodką niespodziankę. Będzie okazja na chwilę spokoju, rozmowy z dziećmi, lody, kawę i zdjęcia na pamiątkę. Informacje o godzinach otwarcia parku pod numerem telefonu 602 855 255.


Jak dojechać do Parku

Samochodem to tylko 10 minut od centrum Elbląga, kierunek Warszawa przy stacji Shell. Przy ładnej pogodzie warto wybrać się na rodzinną wycieczkę rowerową – przejazd przez osiedle Zatorze i wiadukt na S7, przy wejściu na rowerzystów czekają stojaki do zamocowania rowerów.


Wyjątkowe narodziny w zoo!


Podczas spaceru po terenie parku powitajcie Państwo nowych mieszkańców zoo. W tym tygodniu na świecie pojawiła się mała lama. Świetna okazja, aby pokazać swoim dzieciom jak zaczyna się życie w świecie zwierząt.


Zapraszamy

Niedziela 26 maja 2013
Święto Mamy w Rodzinnym Parku Rozrywki

Nowa Holandia - Rodzinny Park Rozrywki
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone