: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/pages/Amore-mio-restauracja/789867621089971?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

23-05-2013 | Mini sportowe muzeum w Sport Pub Challenge

Nieużywany bilet na ćwierćfinałowy mecz NHL o Puchar Stanleya - Detroit Red Wings z roku 2011, książka Dariusza Michalczewskiego z autografem, a także oryginalne koszulki elbląskich klubów grających w najwyższych klasach rozgrywkowych również z autografami – te i wiele innych sportowych gadżetów znajdziecie w Sport Pub Challenge. Warto odwiedzić ten lokal.


Koszulki sportowe, t-shirt do gry w squasha, te rzeczy wiszą w specjalnych, dużych i solidnych ramach w różnych częściach Sport Pub Challenge. Aby zobaczyć je wszystkie należy zwiedzić cały lokal.

W Challengu jest też specjalna gablota, w centralnym punkcie lokalu. To w niej znajdują się inne ciekawe, sportowe gadżety. Rakiety tenisowe, rakieta do gry w squasha, krążek hokejowy, oryginalne piłki, bilet, książka czy wreszcie unikalna karta kolekcjonerska z wizerunkiem Johna McEnroe.

W Sport Pub Challenge akcentów sportowych i gadżetów będzie więcej. Ideą tego lokalu jest to, aby wystrój tworzony był przez gości i klientów, którzy odwiedzają Sport Pub Challenge.

Sport Pub Challenge – warto odwiedzić ten lokal.
Sport Pub Challege, Stary Rynek 16.

Sport Pub Challenge
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone