: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/PajeczynaClub/?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

30-05-2013 | Dzień Dziecka w Rodzinnym Parku Rozrywki

Piknik pełen atrakcji przygotował dla dzieci 1 czerwca Rodzinny Park Rozrywki. Spraw frajdę swoim maluchom, a sobie kilka godzin odpoczynku na świeżym powietrzu przyjeżdżając na Nową Holandię. Spotykamy się w najbliższą sobotę przed południem. Wspólna zabawa aż do wieczora!

Hej Rodzice! Tu Rysiek Pysiek i Wiewióra – maskotki z Rodzinnego Parku Rozrywki Nowa Holandia.
Przyjeżdżamy w sobotę aby bawić się z Waszymi dzieciaczkami. Będzie malowanie twarzy, skręcanie baloników, puszczanie baniek mydlanych oraz zabawy i konkursy. Z Nami każdy maluch czuje się dobrze, Mama i Tata mogą w tym czasie spokojnie wypić kawę. Zabierzcie aparaty fotograficzne i kamery video!

Dzień Dziecka w Rodzinnym Parku Rozrywki już w najbliższą sobotę, zaczynamy przed południem ale aż do wieczora moc atrakcji. Wodzireje i DJ poprowadzą dyskotekę pod chmurką, będą nagrody dla uczestników mini playback show i karaoke. Na finał koncert Piotra Jacyno z Brygady Ryszarda Rynkowskiego.

Nowa Holandia Rodzinny Park Rozrywki jest tylko 10 minut od centrum Elbląga, samochodem jedziemy obwodnicą kierunek Warszawa do stacji Shell, rowerem przez osiedle Zatorze i starym wiaduktem nad siódemką, autobusem do pętli autobusowej na Zatorzu i dalej 10 minutowy spacer na Nową Holandię.

W cenie biletu rodzinnego nieograniczony czas korzystania z przeboju tej wiosny – ponad 28 metrowej zjeżdżalni Lew Gigant, placu zabaw dla młodszych dzieci, ZOO, ścieżki edukacyjnej oraz repliki Osady Wikingów. Z biletem można wyjść z parku i bez żadnych dopłat wrócić tego samego dnia. Przy parku działają punkty gastronomiczne. Parking jest bezpłatny.

Moc atrakcji na Dzień Dziecka.
Nowa Holandia Rodzinny Park Rozrywki zaprasza!Rodzinny Park Rozrywki - Nowa Holandia
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone