: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/PajeczynaClub/?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

04-06-2013 | Modny weekend w Galerii EL

Od 7 do 9 czerwca w Centrum Sztuki Galerii EL potrwa Fashion Lab – festiwal mody. W programie swap party, impreza klubowa, pokazy mody oraz warsztaty wizażu i stylizacji. Serdecznie zapraszamy.

Piątkowa wymiana ubrań rozpocznie się o godz. 18. Tym razem zapraszamy pod Bramę Targową – chyba, że pogoda zdecyduje inaczej i spotkamy się w Krużganku Galerii EL. Akcja jest sposobem na kryzys w naszych szafach i w portfelach. Zatem przygotujcie wszystko, co chcielibyście wymienić, tak, aby przyniesione rzeczy miały szansę znalezienia nowego właściciela. Dzięki temu każdy może wyszukać coś wyjątkowego dla siebie na nową porę roku. Każdy, kto znajdzie w szafie zbędne ubrania, buty, torebki lub biżuterię itp., może wymienić się nimi podczas imprezy. Można przynieść tyle rzeczy, ile się chce. Podstawą uczestnictwa w akcji jest wymiana, jeśli jednak z jakichś względów nie dojdzie do niej, można sprzedać ubrania, ale pod warunkiem sprzedania towaru za niską kwotę.

Z kolei w sobotni wieczór w Krużganku Galerii EL zagoszczą kosmiczne leniwce z kolektywu Lazzer Shock. Dubstep, electro punk i lasery to wyznaczniki tego wieczora. A ponieważ wszystko kręci się wokół mody najbardziej kosmiczna kreacja tego wieczoru może liczyć na nagrodę. Start o godz. 21 wstęp 5 zł.

Podczas niedzielnego pokazu mody będzie można zobaczyć tradycyjnie kolekcje zaprojektowane przez uczniów Liceum Plastycznego oraz kolekcję GIA GIA 2013 duetu Wawak/Czajkowska. Aleksandra Wawak i Karolina Czajkowska to duet projektantek, które rozpoczęły współpracę tworząc w sierpniu 2010 roku swoją pierwszą wspólną kolekcję casual’owych ubrań damskich The Morn (AW 2011/12). Obie, poza pracą w duecie, projektują również indywidualnie. Karolina ukończyła projektowanie ubioru na Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi, Ola jest absolwentką tego samego kierunku na Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu. Projektantki tworzą kolekcje ready-to-wear w myśl haseł takich, jak funkcjonalność, wygoda i prostota, przy równoczesnym zastosowaniu niebanalnych i innowacyjnych rozwiązań. Efektem ich pracy są kobiece ubrania nie pozbawione jednak sporej dozy rock’n’rollowej nonszalancji. Oficjalna strona projektantek: http://wawakczajkowska.com/. Początek o godz. 18, wstęp wolny.

24 czerwca o godz. 18 zapraszamy na spotkanie z Marcinem Różycem, autorem książki „Nowa Moda Polska”.  To pierwsze kompendium na temat współczesnej polskiej mody. Autor kreśli szeroką panoramę zjawiska, analizując jego najważniejsze wymiary. Tom uzupełniają rozmowy z najciekawszymi osobowościami polskiej mody (m.in. Arkadius, Janusz Noniewicz, Magdalena Komar, Tomasz Donocik, Joanna Klimas, Karolina Sulej) oraz sylwetki najważniejszych projektantów (Ania Kuczyńska, Paulina Plizga, Maldoror, Polygon, Anna Poniewierska, Justyna Chrabelska, U i in.).

Informacje: Marta Karaś, marta@galeria-el.pl, tel. 55 232 53 86

Galeria El Zaprasza
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone