: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/PajeczynaClub/?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

04-06-2013 | Spędź w Multikinie całą noc z Ryanem Goslingiem!

W nocy z 14 na 15 czerwca w kinach sieci Multikino odbędzie się ENEMEF: 4 x Gosling. Między 22.00 a 5.30 widzowie będą mogli zobaczyć aż cztery filmy z tym aktorem, a wśród nich premierowo „Tylko Bóg wybacza”.ENEMEF: 4x Gosling to noc z jednym z najpopularniejszych i najbardziej uznanych współczesnych aktorów amerykańskich młodszego pokolenia. Ryana Goslinga interesują role skomplikowanych wewnętrznie bohaterów i w takie postacie najczęściej się wciela. Jest aktorem docenianym przez krytyków i uwielbianym przez publiczność - w sumie był nominowany do 31 nagród filmowych, w tym do Oscara i Złotego Globu.

Podczas tego ENEMEFU uczestnicy zobaczą premierowo „Tylko Bóg wybacza”, „Drugie oblicze”, „Drive” oraz „Idy marcowe”. Kolejność emisji filmów ustala publiczność poprzez głosowanie na stronie ENEMEFów: www.enemef.pl.

Głosowanie kończy się dzień przed imprezą o godzinie 20.00.

Na wszystkich uczestników ENEMEFu w Multikinie czeka Wielka Dolewka Coca Coli. Do każdego biletu dodawany jest kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju (Coca Cola, Fanta, Sprite).

Spędź w Multikinie całą noc z Ryanem Goslingiem!
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone