: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/pages/Amore-mio-restauracja/789867621089971?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

07-06-2013 | Impreza klubowa w ramach Fashion Lab - Galeria EL

W ramach tegorocznego Fashion Lab zapraszamy także na imprezę klubową w Krużganku, która rozpocznie się w sobotę 8 czerwca o godz. 21. Tym razem Krużganek zdominują kosmiczne leniwce... A ponieważ wszystko kręci się wokół mody najbardziej kosmiczna kreacja tego wieczoru może liczyć na nagrodę.

Jak można przeczytać na profilu FB kolektywu Lazzer Shock:

"LaZZer ShocK to oddział kosmicznych leniwców, które udają DJski kolektyw, aby niepostrzeżenie zdobywać informacje przed inwazją na naszą biedną planetę!

Zawsze gdy gdzieś się pojawią, to mają miejsce masywne pokazy laserowe, audio wizualizacje, pokazy świetlne etc. Jednak to wszystko leniwcowa zmyłka! To sprzęt służący do hipnozy! Podczas gdy będziemy skakać i wgapiać się w hipnotyczne czerwono-zielone lasery, penetrujące całe otoczenie, oni będą planowali… Inwazję! Ę! Ę!

Na dodatek ich zwiadowcy nadają swoje tajne rozkazy do statku matki, które my ludzie interpretujemy jako muzykę!
DUBSTEP, DANCE PUNK, ELECTRO HOUSE, DRUM "N" BASS... To wszystko tak naprawdę utajone kosmiczne przekazy leniwców! Tsz tsz… Tszzzzz… tsz… Zap! Zap! Czas na nadawanie! Prodigy, Bloody Beetroots, Knife Party, Die Antwoord, Adventure Club, Chemical Brothers, Deadmau5, Mustard Pimp, Skrillex, Crystal Method, Noisia, Juno Reactor, Dubsidia, Daft Punk, Figure, Atari Teenage Riot i wielu, wielu innych.

Dlaczego powinieneś/powinnaś przyjść na LaZZer ShocKa? No więc mega jest poimprezować w ostro basowym środowisku z oprawą laserową!
Poza tym… W czasie czytania tego tekstu Leniwcowy Statek Matka namierzył Twoją głowę i teraz przenika przez nią sygnał leniwcowej hipnozy:
TY…PRZYCHODZIĆ…NA…LAZZER…SHOCK… ALL YOUR BASE BELONG TO US!!!"

Wstęp: 5 zł. Bilety do kupienia przed imprezą.

Galeria El Zaprasza
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone