: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/PajeczynaClub/?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

01-07-2013 | Tylko w Multikinie Noc Kac Vegas!

W nocy z 19 na 20 lipca w kinach sieci Multikino odbędzie się ENEMEF: Noc Kac Vegas. Między 22.00 a 4.00 widzowie będą mogli zobaczyć trzy filmy z ekipą przyjaciół, których przygody wszystkich wprawią w doskonały nastrój.

ENEMEF: Noc Kac Vegas to propozycja dla tych, którzy lubią ostrą jazdę! W nocy z 19 na 20 lipca nie będą obowiązywały żadne zasady. Wszystkie granice dobrego smaku zostały dawno przekroczone, więc wszystko może się zdarzyć. O dobre nastroje, niespodziewane zwroty akcji oraz doskonałą zabawę zadba ekipa przyjaciół, z którą nigdy nie jest nudno. Seria „Kac Vegas" to swojscy bohaterowie, pieprzny humor i niezliczona liczba absurdalnych sytuacji.

Kolejności emisji filmów wyjątkowo nie ustala publiczność. Zostaną one zaprezentowane w następującej kolejności: „Kac Vegas”, „Kac Vegas w Bangkoku” oraz „Kac Vega 3”.

Na wszystkich uczestników ENEMEFu w Multikinie czeka Wielka Dolewka Coca Coli. Do każdego biletu dodawany jest kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju (Coca Cola, Fanta, Sprite).

ENEMEF: Noc Kac Vega odbędzie się 19 lipca (piątek) jednocześnie w 26 Multikinach w Polsce: Bydgoszcz, Elbląg, Gdańsk, Gdynia, Kielce, Koszalin, Kraków, Łódź, Poznań Malta, Poznań 51, Radom, Rumia, Rybnik, Rzeszów, Słupsk, Szczecin, Tychy, Warszawa Targówek, Warszawa Wola, Warszawa Złote Tarasy, Warszawa Ursynów, Włocławek, Wrocław Arkady, Wrocław Pasaż Grunwaldzki, Zabrze, Zgorzelec.

Więcej informacji można znaleźć na stornie www.multikino.pl i www.enemef.pl.

Informacje o filmach:

„Kac Vegas” (The Hangover, Niemcy, USA 2009, 100 )
Reżyseria: Todd Philips
Scenariusz: Scott Moore, Jon Lucas
Obsada: Bradley Cooper, Ed Helms, Zach Galifianakis
Muzyka: Christophe Beck

Opis filmu: Okrzyknięta jedną z najlepszych komedii ostatnich lat "Kac Vegas" to czysty, świeży film, który bawi za każdym razem i nigdy nie nudzi. Absurd goni absurd, dialogi rozśmieszają do łez, a szybkie tempo i zaskakujące zwroty akcji nie pozwalają oderwać wzroku od ekranu nawet na sekundę!

Czterech kumpli wyrusza na wieczór kawalerski do Las Vegas. Następnego ranka dopada ich kac-gigant, w łazience znajdują tygrysa, pan młody zniknął a w dodatku nikt nie pamięta, co się stało. Wyruszając na poszukiwanie kolegi odkrywają, że jeden z nich poślubił striptizerkę, drugi miał doświadczenie homoseksualne, a wszystkich czterech ściga lichwiarz-bandyta... Warto czekać do samego końca, wraz z końcowymi napisami pojawiają się pikantne fotografie wyjaśniające tajemnice nocnych ekscesów.

„Kac Vegas w Bangkoku” (The Hangover Part II, USA 2011, 102 )
Reżyseria: Todd Philips
Scenariusz: Craig Mazin, Todd Philips, Scot Armstrong
Obsada: Bradley Cooper, Ed Helms, Zach Galifianakis
Muzyka: Christophe Beck

Opis filmu: Kontynuacja komedii "Kac Vegas", o wiele bardziej pieprzna niż pierwsza część, jest gwarancją nieskrępowanej rozrywki. Dobrzy kumple znowu razem, tym razem jadą do egzotycznej Tajlandii na ślub Stu. Po niezapomnianym wieczorze kawalerskim w Las Vegas Stu nie chce ryzykować i planuje przed weselem spokojne późne śniadanie. Ale nie wszystko układa się zgodnie z planem. To, co wydarzyło się w Vegas, przeszło już do historii, ale to, co będzie miało miejsce w Bangkoku, wydaje się po prostu niemożliwe.  Komedie Toda Phillipsa mają wszystko to, co sprawia, że widownia pozostaje w doskonałym humorze przez cały seans.

„Kac Vegas 3” (The Hangover Part III, USA 2013, 100 )
Reżyseria: Todd Philips
Scenariusz: Craig Mazin, Todd Philips
Obsada: Bradley Cooper, Ed Helms, Zach Galifianakis
Muzyka: Christophe Beck

Opis filmu: Trzecia i ostatnia część bijącej wszelkie rekordy popularności serii komedii w reżyserii Todda Phillipsa. Tym razem nie ma ślubu ani wieczoru kawalerskiego. Wydaje się więc, że nic nie może pójść nie tak. Po śmierci ojca Alana Phil, Stu i Doug postanawiają pocieszyć kumpla. Ich plan legnie w gruzach, kiedy zostaną napadnięci, a Doug zostanie porwany. Muszą odnaleźć Pana Chowa, żeby uratować kumpla.

„Kac Vegas 3" dopina fabułę dwóch poprzednich części i jest świetnym zakończeniem całej serii. Chociaż akcja jest zbudowana inaczej niż w poprzednich filmach (nie ma szalonej imprezy, kaca, amnezji) to w zamian jest sensacyjna intryga, dynamiczna akcja, wszystko z typowym dla Philipsa humorem.

Enemef -  Noc Kac Vegas!
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone