: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/PajeczynaClub/?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

10-07-2013 | Krypta - Jam session - 11 lipiec

Elbląskie Towarzystwo Kulturalne i Klub Środowisk Twórczych KRYPTA zaprasza na kolejną sesję jazzową w czwartek, 11 lipca.

Ostatnio zagościł w Krypcie skład mieszany, bo trójmiejsko - elbląski: Szymon Burnos i Bartek Krzywda (piano), Szymon Zuehlke (saksofon), Patryk Giedziun (bas), Tomek Sowiński (perkusja) i Sasha Kozyrev zza wschodniej granicy (instrumenty perkusyjne). Było bardzo ciekawie. Szczególnie żywiołowy akompaniament Sashy Kozyreva przypadł publiczności do gustu.

W ten czwartek spodziewamy się młodych artystów z Trójmiasta, bardzo lubianych przez bywalców wieczorów jazzowych w Krypcie. Rozpoczęcie wieczoru o godz. 20.00.

Jam session jest organizowane pod patronatem Elbląskiego Towarzystwa Kulturalnego i jest dofinansowane ze środków Urzędu Miasta Elbląg.

Wstęp na wieczór jazzowy: 5 zł, które będzie przekazane na rzecz Elbląskiego Towarzystwa Kulturalnego z przeznaczeniem na dalsze działania jazzowe.

Foto: Dominik Żyłowski / sesja jazzowa 4 lipca w Krypcie


Krypta na Jazzowo
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone