: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/PajeczynaClub/?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

14-08-2013 | Percy, Max i Millerowie na ekranach kin sieci Multikino

Już 16 sierpnia w kinach sieci Multikino będzie można zobaczyć premierowo film fantasy „Percy Jackson: Morze potworów” na podstawie bestsellera Ricka Riordana, „Elizjum” reżysera „Dystryktu 9” oraz komedię „Millerowie” z Jasonem Sudeikisem, Jennifer Aniston i Emmą Roberts w rolach głównych.

„Percy Jackson: Morze potworów” to drugi film z serii ekranizacji cyklu bestsellerowych książek Ricka Riordana. W najnowszej odsłonie Percy Jackson wyrusza na wyprawę, by odnaleźć bezcenne złote runo. Po drodze będą go czekać niezwykłe przygody i niewyobrażalne niebezpieczeństwa, a wśród nich starcie z morskimi potworami. W roli głównej wystąpił Logan Lerman („Trzej muszkieterowie 3D”). Za kamerą stanął zaś Thor Freudenthal („Hotel dla psów”, „Dziennik cwaniaczka”). Film wyświetlany będzie zarówo w wersji 2D, jak i 3D.

„Elizjum”
to wyjątkowe widowisko science-fiction Neilla Blomkampa, reżysera nominowanego do czterech Oscarów „Dystryktu 9”. Jest rok 2159. Obok siebie żyją: bardzo bogaci ludzie na sztucznej stacji Elysium i reszta na przeludnionej, zniszczonej Ziemi. Sekretarz Rhodes (Jodie Foster) za wszelką cenę chce zachować luksusowy styl życia obywateli stacji. Ziemianie natomiast podejmują próby przedostania się na Elysium. Jeden z nich, Max (Matt Damon), zgadza się podjąć niebezpieczną misję, która może nie tylko ocalić jego życie, ale także wprowadzić równowagę w pogrążonym w chaosie świecie.

„Millerowie” to komedia Rawsona Marshalla Thurbera, reżysera „Zabaw z piłką”. Handlarz marihuaną David Burke (Jason Sudeikis – „Szefowie wrogowie”) postanawia wycofać się z interesu. Najpierw jednak zakłada fałszywą rodzinę. A wszystko po to, aby przed zakończeniem swojej przestępczej działalności wykonać ostatnie zlecenie: przetransportować dużą ilość narkotyku do USA przez granicę z Meksykiem. Jasonowi Sudeikisowi partnerują na ekranie m.in. Jennifer Aniston („Raj na ziemi”) i Emma Roberts („Krzyk 4”), córka Erica Robertsa. Komedię „Millerowie” będzie można zobaczyć przedpremierowo również 14 I 15 sierpnia.

Bilety na pierwsze premierowe i przedpremierowe pokazy można nabyć w kinach sieci Multikino, przez stronę www.multikino.pl oraz przez aplikację Multikino dostępną dla telefonów komórkowych z systemem Android oraz iOS.

O filmie „Percy Jackson: Morze potworów”
Reżyseria: Thor Freudenthal
Scenariusz: Marc Guggenheim
Obsada:
Logan Lerman - Percy Jackson     
Sean Bean - Zeus   
Jake Abel - Luke Castellan   
Alexandra Daddario - Annabeth Chase   
Brandon T. Jackson - Grover Underwood   
Leven Rambin - Clarisse La Rue   
Nathan Fillion - Hermes   
Missi Pyle - Bogini przeznaczenia

O filmie „Elizjum”
Reżyseria: Neill Blomkamp
Scenariusz: Neill Blomkamp
Obsada:
Matt Damon
Jodie Foster     
William Fichtner
Sharlto Copley   
Alice Braga
Talisa Soto
Diego Luna   
Michael Shanks   
Carly Pope

O filmie „Millerowie”
Reżyseria: Rawson Marshall Thurber
Scenariusz: Steve Faber, Bob Fisher, Sean Anders, Dan Fybel, John Morris, Rich Rinaldi
Obsada:
Jason Sudeikis   
Jennifer Aniston
Emma Roberts
Will Poulter
Ed Helms   
Kathryn Hahn

Premiery w Multikinie
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone