: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/PajeczynaClub/?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

27-08-2013 | Dwa filmy premierowo na ekranach kin sieci Multikino

Już 30 sierpnia w kinach sieci Multikino będzie można zobaczyć premierowo film „jOBS” o wizjonerze i współzałożycielu Apple’a oraz „Sztangę i cash” Michaela Baya.

Steve Jobs (w tej roli Ashton Kutcher) był jedną z kluczowych postaci końca XX wieku. Nie ukończywszy nigdy studiów, pokazał wszystkim dookoła, że posiadając wspaniałą wizję i żelazną determinację oraz bezwzględnie trzymając się raz wyznaczonego celu, można zmienić świat. Jobs był współzałożycielem firmy Apple, a także głównym wynalazcą pierwszych domowych komputerów. To właśnie dzięki jego uporowi i talentowi lata później do życia zostały powołane takie produkty jak iPad czy iMac, które stanowią dzisiaj dla wielu ludzi podstawę codziennego życia. „jOBS” Joshuy Michaela Sterna to film, który pokazuje początki kariery Steve’a Jobsa oraz wszystkie przeszkody, które musiał pokonać, by móc zrealizować swą nie posiadającą ekwiwalentów w ówczesnej rzeczywistości wizję. Opowiadając o niezwykłym mężczyźnie, który zmienił świat, twórcy „jOBS” pokazują również stojącego za legendą człowieka z krwi i kości.

„Sztanga i cash” Michaela Baya (seria „Transformers”) to prawdziwa historia opowiedziana w „Miami New Times”. Głównymi bohaterami są dwaj kulturyści z Florydy: Adrian (Anthony Mackie) i Daniel (Mark Wahlberg), którzy uprowadzają bogatego biznesmena. Jednak sytuacja komplikuje się, gdy w całą historię wmieszany zostaje miejscowy barman - Paul Doyle (Dwayne Johnson), a okradzionemu i porzuconemu na pewną śmierć mężczyźnie udaje się przeżyć i zatrudnia on prywatnego detektywa Eda DuBois (Ed Harris), by odnalazł bandytów. Seria niefortunnych decyzji i pomyłek doprowadzi trzech bohaterów przed oblicze wymiaru sprawiedliwości.Bilety na pierwsze premierowe pokazy można nabyć w kinach sieci Multikino, przez stronę www.multikino.pl oraz przez aplikację Multikino dostępną dla telefonów komórkowych z systemem Android oraz iOS.

O filmie „ jOBS”
Reżyseria: Joshua Michael Stern
Scenariusz: Matt Whiteley
Obsada:
Ashton Kutcher - Steve Jobs     
Matthew Modine - John Sculley   
Ahna O Reilly - Chris-Ann Brennan   
Josh Gad - Steve Wozniak   
Dermot Mulroney - Mike Markkula   
J.K. Simmons - Arthur Rock   
James Woods - Jack Dudman   
Lukas Haas - Daniel Kottke

O filmie „Sztanga i cash”
Reżyseria: Michael Bay
Scenariusz: Christopher Markus, Stephen McFeely
Obsada:
Mark Wahlberg - Daniel Lugo
Dwayne Johnson - Paul Doyle
Anthony Mackie - Adrian Doorbal
Ed Harris - Ed DuBois     
Tony Shalhoub - Victor Kershaw     
Rob Corddry - John Mese     
Bar Paly - Sorina Luminita
Rebel Wilson - Robin Peck  

Premiery w Multikinie
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone