: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/pages/Amore-mio-restauracja/789867621089971?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

03-09-2013 | Dwa filmy premierowo na ekranach kin sieci Multikino

Już 6 września w kinach sieci Multikino będzie można zobaczyć premierowo film „Riddick” z Vinem Dieselem w roli głównej oraz thriller „Następny jesteś ty”.  

„Riddick” to trzecia odsłona słynnej serii science-fiction, którą zapoczątkowały filmy „Pitch Black” i „Kroniki Riddicka”. Saga zrobiła niebywałą karierę na całym świecie, wykraczając poza świat filmu fabularnego. Do tej pory na podstawie przygód Riddicka powstały trzy gry komputerowe, wiele krótkometrażowych animacji i kolekcjonerskie figurki, budując złożony świat tej fascynującej sagi. W tytułowej roli występuje gwiazdor „Szybkich i wściekłych” Vin Diesel. Zdradzony przez przyjaciół i pozostawiony na obcej planecie Riddick musi przetrwać w walce ze śmiertelnie groźnymi wrogami. Staje się jeszcze potężniejszy i niebezpieczniejszy niż kiedykolwiek wcześniej. Łowcy nagród ścigający go przez całą galaktykę staną się jedynie pionkami w grze, dzięki której Riddick ruszy na odsiecz swojej planecie, stojącej w obliczu zagłady.  

Thriller „Następny jesteś ty” to jeden z najinteligentiejszych i najstraszniejszych filmów ostatnich lat, który pierwszorzędnie gra ze schematem gatunku. Gang zamaskowanych, uzbrojonych w kusze i siekiery morderców napada na letnią posiadłość Davisonów i terroryzuje jej mieszkańców. Nikt nie wie kim są napastnicy i dlaczego spokojna, rodzinna kolacja zamieniła się w śmiertelną pułapkę. Sytuacja wydaje się beznadziejna. Niespodziewanie jeden z członków rodziny okazuje się wyjątkowo utalentowanym zabójcą...  

Bilety na pierwsze premierowe pokazy można nabyć w kinach sieci Multikino, przez stronę www.multikino.pl oraz przez aplikację Multikino dostępną dla telefonów komórkowych z systemem Android oraz iOS.O filmie „Riddick”

Reżyseria: David Twohy
Scenariusz: David Twohy, Oliver Butcher, Stephen Cornwell
Obsada:
Vin Diesel - Richard B. Riddick     
Jordi Mollà - Santana   
Matthew Nable - Szef Johns   
Katee Sackhoff - Dahl   
Dave Bautista - Diaz   
Bokeem Woodbine - Moss   
Raoul Trujillo - Lockspur   
Karl Urban - Vaako

O filmie „Następny jesteś ty”
Reżyseria: Adam Wingard
Scenariusz: Simon Barrett
Obsada:
Sharni Vinson - Erin   
Nicholas Tucci - Felix   
Wendy Glenn - Zee   
AJ Bowen - Crispian   
Joe Swanberg - Drake   
Margaret Laney - Kelly   
Amy Seimetz - Aimee
Ti West - Tariq

Premiery w Multikinie
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone