: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/PajeczynaClub/?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

19-09-2013 | Krypta - Jam session - 19 wrzesień

W czwartek, 19 września ostatnia jam session jazzowa w Klubie Środowisk Twórczych Krypta. Od połowy czerwca w klubie cyklicznie odbywały się spotkania z jazzem, którym patronowało Elbląskie Towarzystwo Kulturalne, a dofinansował Urząd Miasta Elbląg. To dzięki wkładowi tych instytucji można było poznać wielu nowych artystów z Trójmiasta i Warszawy. Publiczność doskonale się bawiła i z czasem na jam session przychodziło coraz więcej miłośników jazzu. Klimat Klubu Krypta jest niepowtarzalny i świetnie się w nim koncertuje , tak o nim mówią sami artyści. Publiczność i artyści myślą już o kolejnym cyklu spotkań z jazzem. Być może uda się jeszcze w tym roku zorganizować parę sesji.

Za tydzień, 26 września będzie miało miejsce uroczyste podsumowanie projektu, które odbędzie się w C.S. Galerii EL. W Krużganku odbędzie się wystawa fotografii Rafała Kotyły i Dominika Żyłowskiego. Na ten dzień można się spodziewać przyjazdu sporej grupy muzyków, także zapowiada się też energetyczna sesja jazzowa.

Jam session - 19 września, godz. 20.15.
Wstęp: 5,00 zł.


Fot. Dominik Żyłowski

Krypta na Jazzowo
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone