: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/pages/Amore-mio-restauracja/789867621089971?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

23-09-2013 | Wernisaż fotografii Rafała Kotyły i Dominika Żyłowskiego.

Elbląskie Towarzystwo Kulturalne i Klub Środowisk Twórczych Krypta zapraszają na wernisaż fotografii Rafała Kotyły i Dominika Żyłowskiego oraz uroczystą sesję jazzową. Wydarzenia te odbędą się w C.S. Galerii EL w czwartek, 26 września o godz. 19.00.

W ramach projektu E.T.K. w Krypcie odbyło się trzynaście spotkań jazzowych. W projekt zaangażowała się spora grupa artystów muzyków, bo były to dwadzieścia cztery osoby z różnych stron kraju. Głównie występowali artyści z Trójmiasta i Elbląga, ale też gośćmi byli artyści z Warszawy, Katowic i Dzierzgonia. Głównym organizatorem spotkań był Szymon Burnos, pianista, obecnie mieszkający poza Elblągiem, ale z Kryptą związany od wielu lat.

Na wieczory z jam session przybywała duża grupa miłośników jazzu, jak też turystów. Dobra atmosfera murów klubu, energetyczny jazz, wysoki poziom wykonawców - to wszystko złożyło się na świetny klimat. Publiczność i sami artyści doskonale się bawili. Muzycy niejednokrotnie podkreślali, że miłe przyjęcie, dobra akustyka klubu i dobra publiczność, tworzy to miejsce wyjątkowym.

Artystom towarzyszyło dwóch elbląskich fotografów;Rafał Kotyła i Dominik Żyłowski, znani już elblążanom między innymi z pracy nad projektem "Elbląskie formy przestrzenne w fotografii". Tym razem będzie można zobaczyć na wystawie efekt ich pracy na jam session. Wybór zdjęć na wystawę był trudny. Na wernisażu będzie można zobaczyć 48 fotografii. Jest to tylko wycinek pracy fotografów, gdyż znakomitych prac jest kilkaset.

Na czwartek zapowiedziała swój przyjazd spora grupa muzyków, także zapowiada się wieczór pełen doznań artystycznych i towarzyskich.

Projekt mógł się odbyć tylko dzięki pomocy Urzędu Miasta Elbląg, gdyż to z jego środków został sfinansowany. Elbląskie Towarzystwo Kulturalne i Klub Środowisk Twórczych w tym miejscu składają serdeczne podziękowania Urzędowi Miasta Elbląg, bywalcom i artystom biorącym udział w tym przedsięwzięciu.


Wstęp wolny

Krypta
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone